Wynajem akcesoriów

Wynajem akcesoriów

Jeśli potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do zamówionego sprzętu, zachęcamy do zapoznania się poniższym zestawieniem. Nie znalazłeś czego szukasz - skontaktuj się z nami!

Urządzenia sieciowe (routery, switche, Internet mobilny)

Jeśli potrzebujesz sieci bezprzewodowej, łączność zapewnią Ci nasze routery a gdy musisz postawić małą sieć na evencie zapewnimy Ci niezawodne switche. Uzupełnieniem może być Internet mobilny, który zapewni Ci zasięg, gdzie nie ma standardowego dostępu do Internetu.

Prezentery multimedialne

Małe a cieszy. Nie chcesz stać cały czas przy komputerze i przewijać slajdów? Nic prostszego - zamów u nas prezenter multimedialny, który da Ci pełną swobodę przy Twojej prezentacji. Przy wypożyczeniu u nas również laptopa – prezenter gratis!

UPS-y

Przeprowadzasz szkolenie czy rejestrację gości, ale obawiasz się awarii? Zamów nasze zasilacze awaryjne, które zdejmą Ci problem z głowy. Każdy zasilacz wytrzyma do 1,5h bez prądu przy 100% obciążeniu.

Słuchawki i głośniki

Potrzebujesz przeprowadzić telekonferencję a nie chcesz przeszkadzać kolegom, po prostu wypożycz u nas słuchawki. Przydadzą się również, gdy chciałbyś posłuchać muzyki przy tworzeniu projektu. A może wspólnie chcecie posłuchać ulubionej muzyki czy szkolenia? W tym pomogą Wam niewielkie głośniki komputerowe.

Stoliki pod projektor, konsole

Niewielkie stoliki na trójnogu doskonale sprawdzą się tam, gdzie masz ograniczone miejsce – piknik, niewielka sala czy po prostu chcesz postawić sprzęt, aby nie przeszkadzał jak duże stoły konferencyjne. Nasze stoliki doskonale nadają się pod konsole do gier czy małe projektory.

Mównice, podesty sceniczne, meble eventowe

Potrzebujesz nie tylko sprzętu, ale również niewielkiej aranżacji przestrzeni? Zapewnimy Ci podest dla prelegentów, eleganckie fotele, małe stoliki, mównice a nawet ścianki działowe z Twoim dowolnym nadrukiem.

Flipcharty

Chcesz się „popisać” przed współpracownikami – wynajmij na swoją prezentację czy burzę mózgów tablicę suchościeralną, magnetyczną z możliwością przypięcia kartek i z zestawem mazaków.

Idealny stan techniczny

Przed każdym wypożyczeniem nasze akcesoria oraz cały sprzęt są poddawane gruntownemu przeglądowi, który gwarantuje sprawność i niezawodność naszego sprzętu. W razie potrzeby dodamy niezbędne okablowanie. Zaufaj naszym technikom i zapomnij o stresie, przerwach technicznych i opóźnieniach.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.