Wynajem konsol do gier

Wynajem konsol do gier

Chcesz zrobić frajdę swoim pracownikom, zorganizować firmowy turniej gier – nie ma sprawy, wypożycz konsolę i baw się! Chcesz imprezy z większym rozmachem - dobierz odpowiedni telewizor i nagłośnienie a dzięki PlayStation VR zapewnisz swoim gościom niezapomniane przeżycia w wirtualnym świecie. Do Twojej dyspozycji mamy kilkanaście konsol PlayStation 3/4 oraz X-BOX 360. Każdą konsolę wypożyczamy z pełnym okablowaniem oraz padami.

Dostępne modele

Xbox 360 z Kinect
konsola Xbox, sensor Kinect, 1 pad, przewód HDMI, zasilacz
PlayStation 4
konsola PS4, 2 pady DualShock 4, kamera, stand, 2 x move, przewód HDMI, 2 x kabel USB, zasilacz
PlayStation VR
Gogle VR, pełne okablowanie

Oprogramowanie i aplikacje

Zawsze aktualne oprogramowanie, w pełni legalne. Dzięki bezpłatnym dodatkom zainstalowanym na konsolach możesz cieszyć się ich funkcjonalnością.

Idealny stan techniczny

Doświadczony zespół techników dba o to, aby wypożyczane konsole były przechowywane w bezpiecznych warunkach i docierały do naszych Klientów nieskazitelnym stanie i z pełnym okablowaniem.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Nie, zakup gier leży po Państwa stronie.

Oczywiście, do konsoli możemy wypożyczyć również telewizor na statywie o rozmiarach 42"-75".

Tak, w razie potrzeby możemy zapewnić obsługę techniczną, która pokaże Państwu obsługę konsol a podczas imprezy pomoże w razie problemów.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Dobra ekipa

Salon gier na imprezie firmowej zrobiony mega fajnie. Ludzie zadowoleni. Ekipa cały czas na miejscu, także w razie kłopotów ze sprzętem pomagają. Zdecydowanie polecam.

Mocno polecam

Nie ma co tu się rozpisywać, firma na najwyższym poziomie, warto skorzystać z ich usług.

Pozytywnie

Super firma. Polecam!!!!