Wynajem projektorów i ekranów

Wynajem projektorów i ekranów

Projektor to nie tylko wyświetlanie prezentacji, ale również może być częścią kina, salonu gier czy imprezy biznesowej. Odpowiedni projektor w zestawie z dobrze dobranym ekranem projekcyjnym zapewni Ci możliwość wygłoszenia wykładu z prezentacją w tle, ale także pozwoli na nieszablone przedstawienie Twojej firmy.

U nas wynajmiesz projektor na małe spotkania firmowe jak i większe konferencje. Od podstawowych mocy 2000ANSI lumenów do bardziej zaawansowanych 20000ANSI lumenów. W skład każdego zestawu wchodzi pełne okablowanie – VGA, HDMI w zależności od rodzaju projektora.

Dzięki odpowiednio dobranemu ekranowi prezentowane przez Ciebie materiały zachowają wysoką jakość i pozwolą Ci zrobić profesjonalne wrażenie na oglądających. Do Twojej dyspozycji mamy zarówno tradycyjne ekrany na trójnogu jak i ekrany ramowe, które pozwalają przeprowadzić projekcję zarówno z przodu jak i z tyłu ekranu.

Idealny stan techniczny

 

Dbamy o to, aby wypożyczane projektory oraz ekrany były przechowywane w bezpiecznych warunkach i docierały do naszych Klientów z pełnym okablowaniem i w doskonałym stanie. 

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli posiadają Państwo sam ekran lub projektor to jak najbardziej możemy wypożyczyć pojedynczy sprzęt. W przypadku gdy nie posiadają Państwo własnego ekranu zalecamy wypożyczenie.

Tak, każdy projektor ma niezbędne okablowanie.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Polecam

Wszysko zgodnie z zamówieniem i na czas, plus super wsparcie na miejscu, podczas szkolenia

Gorąco Polecam

Szybko, sprawnie, super kontakt. Polecam

Firma OK

Całość usługi wykonana z najwyższą jakością.