Wynajem komputerów PC i monitorów

Wynajem Komputerów PC i monitorów

Jeśli potrzebujesz komputera o dużej mocy i szerokich możliwościach konfiguracyjnych, polecamy wypożyczenie sprzętu stacjonarnego. Idealne rozwiązanie przy dłuższym okresie wypożyczenia, gdy chcesz pracować na dużym ekranie, tworzysz skomplikowane grafiki lub potrzebujesz małego serwera.

Wszystkie komputery skonfigurujemy według Twoich wymagań. Posiadamy komputery do codziennej pracy biurowej, jak i komputery pozwalające na wykonywanie skomplikowanych prac graficznych, edycji video czy wirtualizacji.

Dostępne konfiguracje

PC Seria Economy
Intel Core i3-2120 3.30GHz, 250GB HDD, 4GB RAM, Nvidia GT610 1GB, klawiatura, mysz, kabel zasilający
PC Seria Standard
Intel Core i7-3770k 3.5 GHz, 120 GB SSD, 32 GB RAM, Nvidia GTX660 2GB, klawiatura, mysz, kabel zasilający
PC Seria Professional
Intel Xeon W3550 3,07GHz, 120GB SSD, 12GB RAM, Nvidia GTX750 Ti 2GB, klawiatura, mysz, kabel zasilający
PC Seria All-in-one
7monitor 23.8', Intel Core i5-6200U 2.3Ghz, 2 TB HDD, 8GB RAM DDR4, Nvidia 920MX, 3 x USB 2, 1 x HDMI, 1 x Ethernet
Monitory
19" VGA , 22" VGA/ DVI, HDMI, 24" HDMI

W pełni legalne oprogramowanie

Dzięki umowie partnerskiej z firmą Microsoft, nasze komputery posiadają oprogramowanie na specjalnej licencji zezwalającej na ich wypożyczanie.

Ms Windows 7/10 i Ms Office 2016 – w pełni legalnie.

Pamiętaj! Wypożyczanie laptopów bez powyższej licencji lub z licencjami OEM jest niezgodne z prawem. Przy dłuższym wypożyczeniu istnieje możliwość wgrania specjalnego oprogramowania, zakupu innych licencji.

Idealny stan techniczny

Przed każdym wypożyczeniem nasze komputery przechodzą gruntowny przegląd, który gwarantuje ich sprawność i niezawodność. W razie potrzeby dodamy niezbędne okablowanie. Nasi technicy dopilnują by sprzęt był odpowiednio przygotowany, monitory spakowane a Ty zapomnisz o stresie i przestojach w pracy spowodowanych awariami.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Na życzenie klienta klawiatura oraz myszka są dołączane do zestawu nieodpłatnie, natomiast monitory wypożyczamy odpłatnie.

Wszystko zależy od parametrów, ale zazwyczaj sprzęt konfigurujemy pod konkretne wymagania klienta. Jednak taka możliwość jest tylko przy wynajmach długoterminowych.

Tak, jest możliwy wynajem długoterminowy np. na 2 lata lub nawet na dłuższy okres czasu. Oczywiście w takich przypadkach dostępność zależy od terminu wypożyczenia.

Wypożyczamy monitory od 21' do 24".

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Obojętne

Obsługa techniczna bardzo dobra, ale sprzęt mógłby być trochę nowszy.

Super!

Współpracowałem przy okazji turnieju komputerowego. Powiem tak: Gruba impreza! zero problemów ze sprzętem, świetnie dobrany i zainstalowany. Naprawdę polecam, szczególnie, że nie znalazłem jeszcze firmy która wykonuje podobną usługę tak kompleksowo.

Mówisz - masz!

Dobry sprzęt, zgodny z zamówieniem i przygotowany do imprezy - czego chcieć więcej?