Wynajem sprzętu

Laptopy

Kilkaset sztuk w różnych konfiguracjach z oryginalnym oprogramowaniem. Jeżeli potrzebujesz zorganizować szkolenie lub konferencję z użyciem komputerów, wynajem laptopów jest idealnym i wygodnym rozwiązaniem, które pozwala zapewnić stanowiska pracy w każdej lokalizacji.

Zobacz więcej

Komputery stacjonarne i monitory

Przygotowany na miarę komputer do realizacji zadań specjalnych. Idealny gdy chcesz korzystać z dużego ekranu, pracujesz nad skomplikowaną grafiką, czy potrzebujesz małego serwera.

Zobacz więcej

Tablety

Apple iPad, Samsung Galaxy Tab i Lenovo do Twojej dyspozycji. Postaw na mobilność i wygodę. Zaprezentuj swój produkt w ciekawy i atrakcyjny sposób, szybko i sprawnie przeprowadź promocję, ankietę lub rejestrację gości.

Zobacz więcej

Telewizory

Prezentacje multimedialne, filmy, konferencje, na dużym ekranie w wysokiej jakości obrazu. Każdy wypożyczany ekran, dostarczany jest w bezpiecznej skrzyni transportowej w zestawie z regulowanym statywem, który pozwala ustawić ekran w dowolnym miejscu i dostosować wysokość jego montażu w zależności od przeznaczenia.

Zobacz więcej

Ekrany bezszwowe i diodowe

Prezentacje multimedialne, filmy, konferencje, na dużym ekranie w najwyższej jakości obrazu. Moduły połączone w dowolnych konfiguracjach.

Zobacz więcej

Nagłośnienie

Zadbaj o jakość dźwięku na konferencji, spotkaniu biznesowym czy na targach. Nasz sprzęt nie pozwoli Cię zagłuszyć.

Zobacz więcej

Oświetlenie

Niezbędna oprawa każdego wydarzenia. W świetle jupiterów wszystko wygląda lepiej. Dodaj blasku swojej imprezie, stwórz niepowtarzalną atmosferę i nastrój.

Zobacz więcej

Projektory i ekrany projekcyjne

Idealne do przedstawienia prezentacji, pokazu slajdów czy filmu. Najlepiej sprawdza się w zestawie z ekranem projekcyjnym, na którym wyświetlany obraz ma żywsze kolory oraz jest lepiej widoczny niż na innych powierzchniach.

Zobacz więcej

Konsole do gier

Chcesz zrobić frajdę swoim pracownikom, zorganizować firmowy turniej gier – nie ma sprawy, wypożycz konsolę i baw się! Doskonałe do grupowej integracji oraz zabawy dla dorosłych i dzieci.

Zobacz więcej

Kamery video

Od małych handycamów do GoPro. Jeśli chcesz nagrać niewielkie wydarzenie to nasze kamery sprawdzą się idealnie. Utworzony film będzie znakomitym uzupełnieniem strony internetowej, profilu na Facebooku czy kanału YouTube.

Zobacz więcej

Drukarki

Niezawodne laserowe zaplecze Twojego biura, konferencji czy szkolenia. Szybkie wydruki dobrej jakości. Najpopularniejsze formaty w mono i w kolorze.

Zobacz więcej

Skanery kodów kreskowych, QR, bezprzewodowe

Nieodzowne przy kontroli uczestników na evencie lub inwentaryzacji. Dzięki naszym skanerom w szybki sposób dowiesz się ile osób jest już na evencie – do pełnej funkcjonalności polecamy nasz autorski system rejestracji gości http://myevent.pl

Zobacz więcej

Gotowe zestawy

Gotowe rozwiązania dla Twojej wygody. Dzięki gotowym i odpowiednio skonfigurowanym zestawom masz pewność, że wszystkie urządzenia będą ze sobą kompatybilne. U nas w zestawie zawsze taniej!

Zobacz więcej

Akcesoria

Nasza szeroka gama akcesoriów dodatkowych pozwoli Ci dopiąć event na ostatni guzik. Do Twojej dyspozycji mamy m.in. prezentery multimedialne, urządzenia sieciowe, zasilacze awaryjne (UPS), kostki dziennikarskie, flipcharty czy nawet podstawowe meble eventowe.

Zobacz więcej

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Świetna impreza

Super ekipa! Zajęli się wszystkim, a impreza firmowa była jedną z najlepszych jakie zorganizowałem!

Wielki POZYTYW

Polecam wszystkim!

Pozytywnie

Pełen profesjonalizm, doradcy bardzo dobrze znali sprzęt więc nie było problemów z dogadaniem szczegółów. Na miejscu technicy świetnie się spisywali, obsługa była bardzo sprawna, w dodatku mieli dodatkowy sprzęt jaki był potrzebny mimo, że nie był uwzględniony w zamówieniu. Polecam wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm.