FAQ - Najczęstsze pytania

Najczęściej zadawane pytania

Poniższe warunki wypożyczenia dotyczą klientów, którzy chcą wynająć sprzęt po raz pierwszy:
● przesłanie danych do faktury i umowy
● przesłanie mailem dokumentów firmy (NIP, REGON, KRS/EDG)
● opłacenie całości zamówienia (w niektórych przypadkach części) na podstawie faktury proforma lub opłata gotówką przy dostawie/odbiorze osobistym
● w niektórych przypadkach, możemy wymagać kaucji.

Z reguły wypożyczamy sprzęt tylko firmom i instytucjom. W przypadku osób prywatnych jest taka możliwość ale będzie wymagana kaucja.

Tak. Odpłatnie możemy przez cały czas trwania eventu czuwać nad prawidłowym działaniem sprzętu i w razie awarii od razu zareagować. Należy jednak pamiętać, że zajmujemy się wyłącznie naszym sprzętem i za niego odpowiadamy. Natomiast nie znamy sprzętu innych firm i nie możemy zagwarantować jego sprawnego działania oraz obsługi.

Istnieje taka możliwość, jednak uzależniona jest od kilku czynników:
● czy klient wypożycza po raz pierwszy
● jaki sprzęt wypożycza
● w jakiej ilości dany sprzęt jest wypożyczany
● czy w ogóle sprzęt jest dostępny w danym terminie - wysyłka kurierem zawsze trwa dłużej niż dostawa naszym transportem

Koszt ten uzależniony jest od odległości na jaką dostarczamy sprzęt. Inny będzie koszt np. do Poznania, a inny do Szczecina. Sprzęt dostarczamy własnym transportem.

Nie, działamy na terenie całej Polski i Europy.

Minimalny okres rozliczeniowy wypożyczenia to 1 doba, natomiast maksymalny okres wypożyczenia zależy głównie od ilości i rodzaju wypożyczanego sprzętu.

Tak, można z nami nawiązać stałą współpracę, do czego nawet zachęcamy. Stała współpraca daje Państwu m.in. dodatkowe rabaty na wypożyczany sprzęt, pierwszeństwo rezerwacji, okresowe promocje, szybszy czas reakcji na zamówienie.

Są to bardzo rzadkie sytuacje, ale jednak mogą się zdarzyć. W takim wypadku należy niezwłocznie się z nami skontaktować i w miarę możliwości wymienimy sprzęt na inny.

Na bazie naszych doświadczeń, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt dostosowany do Państwa potrzeb. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

Na naszej stronie nie ma cennika, gdyż na całkowitą cenę wypożyczenia składają się różne elementy. Inaczej wycenimy wypożyczenie jednodniowe z transportem, a inaczej kilkudniowe z odbiorem osobistym.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi do 24h, jednak przy większych projektach czas ten może się wydłużyć nawet do 5-10 dni roboczych. Zdarza się również, że realizujemy zamówienia w krótszym terminie.

Z reguły nie ma z tym problemu. Wystarczy jak najwcześniej poinformować nas mailowo o tym fakcie. Przeważnie wystarczy jeden, dwa dni przed końcem okresu wypożyczenia, jednak przy wypożyczeniu dużej ilości sprzętu, może się to okazać niemożliwe, dlatego im wcześniej są znane dokładne daty tym lepiej.

Tak, dla Państwa wygody i pewności prosimy o jak najwcześniejszą rezerwację sprzętu.

W tym przypadku nie ma reguły, dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt był dostępny dla każdego klienta w wybranym terminie, ale im wcześniej jest złożona rezerwacja tym bezpieczniej.

Tak. Technik dostarczający sprzęt na Państwa życzenie podłączy go według potrzeb.

Tak. Praktycznie każdy sprzęt można od nas odebrać osobiście bez dodatkowych kosztów, jednak po wcześniejszym ustaleniu godzin i terminu odbioru.