Wynajem nagłośnienia

Wynajem nagłośnienia

Zadbaj o jakość dźwięku na konferencji, spotkaniu biznesowym, niedużych eventach a nawet w plenerze. Do Twojej dyspozycji mamy: głośniki, mikrofony, miksery.

U nas nie musisz wynajmować całego zestawu. W zależności od potrzeb możesz wynająć 1 kolumnę, albo kilka. Od podstawowych mocy 150 W, do bardziej zaawansowanych 800 W, które można rozbudowywać liniowo. W skład każdego zestawu wchodzi mikser oraz mikrofon bezprzewodowy do ręki.

Dostępne konfiguracje

Moc 300W
2 x kolumny 150W, pasywne, 2 statywy, przewody sygnałowe jack-jack, przewód zasilający
Moc 1400W
2 x kolumny 700W, aktywne, 2 statywy, przewody XLR, przewody zasilające
Moc 1600W
2 x kolumny 800W, aktywne, 2 statywy, przewody XLR, przewody zasilające
Mikrofony
mikrofony bezprzewodowe, mikrofony nagłowne, bazy odbiorcze, przewody XLR, przewody zasilające

Idealny stan techniczny

Dbamy o to, aby wypożyczane nagłośnienie było przechowywane w bezpiecznych warunkach i docierało do naszych Klientów sprawdzone i z pełnym okablowaniem.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, do jednego zestawu nagłośnienia jest dołączony 1 mikrofon bezprzewodowy. Jeżeli potrzebują Państwo więcej mikrofonów, to należy je domówić.

Jak najbardziej możemy zapewnić obsługę techniczną podczas wydarzenia.

Proszę do nas napisać lub zadzwonić - pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Nagłośnienie

Wypożyczyliśmy małe nagłośnienie i myśleliśmy, że poradzimy sobie sami, ale podłączenie jednak trochę nas to przerosło. Zadzwoniliśmy do firmy i technik po 30min był już u nas. Dobrze, że są w Warszawie :)

Polecam na event

Bardzo miła obsługa, wychodzą naprzeciw klienta, chętnie do nich wrócę.

Polecam

Fajny zespół, miła obsługa. Bardzo profesjonalne podjeście do klienta.