Obsługa techniczna imprez

Obsługa IT wydarzeń

Niezależnie czy potrzebujesz sprzęt komputerowy na szkolenie, do biura, obsługi eventu czy dla handlowca nasz zespół przygotuje go zgodnie z Twoimi wymaganiami, dostarczy we wskazane miejsce, o wskazanym czasie, zadba o odpowiednie podłączenie a w trakcie wydarzenia będzie czuwać nad jego prawidłowym funkcjonowaniem i dbać o komfort użytkowników.

Obsługa wynajmów długoterminowych

Chcesz wypożyczyć sprzęt na kilka wydarzeń w odstępie czasowym, masz długoterminowy projekt, zatrudniasz pracownika sezonowego? Nic prostszego! Skorzystaj z naszego wynajmu długoterminowego. Skontaktuj się z nami i poproś o szczegóły.

Elektroniczna rejestracja gości

Jeśli organizujesz event i chcesz sprawnie i profesjonalnie przeprowadzić rejestrację gości, nasze autorskie oprogramowanie jest rozwiązaniem, którego szukasz. Oprogramowanie pozwala również na rezerwację biletów, miejsc hotelowych, zarządzanie procesem przybycia gości na imprezę oraz efektywną obsługę recepcji, włącznie z profesjonalnym wydrukiem identyfikatorów, czy własnymi hostessami. Dowiedz się więcej na myEvent

Multimedialna oprawa wydarzenia

Idealną oprawę Twojego eventu stworzymy dzięki całej gamie sprzętu pozwalającego na efektywną prezentację materiałów wizualnych. Do Twojej dyspozycji mamy różnej wielkości telewizory, ekrany bezszwowe, projektory czy różnego rodzaju oświetlenie. Aby dopełnić stronę wizualną zapewniamy również profesjonalne nagłośnienie oraz możliwość zarejestrowania całego eventu.

Obsługa stoisk targowych

Zapewniamy multimedialną obsługę stoisk targowych. Wykorzystanie naszego sprzętu pozwoli lepiej przedstawić oferowane produkty czy usługi. Do obsługi stoisk targowych proponujemy wynajem telewizorów, nagłośnienia, komputerów, tabletów, oświetlenia czy konsol do gry.

Rejestracja audio-video, streaming

Światło! Kamera! Akcja! Nasza ekipa stworzy niezapomniane materiały filmowe z Twojego eventu. Zarejestrujemy wydarzenia a następnie zmontujemy materiał, który będzie znakomitym uzupełnieniem strony internetowej, profilu na Facebooku czy kanału YouTube. Z naszym wsparciem nie tylko stworzysz eventowy film, ale również wypuścisz go na szerokie wody globalnej sieci. Dzięki streamingowi podzielisz się swoim eventem z całym światem.

 

Tłumaczenia symultaniczne

Zrozumienie jest podstawą udanej komunikacji. Organizując konferencję czy szkolenie z udziałem zagranicznych gości stajesz przed wyzwaniem, musisz zapewnić im komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu. Najbardziej profesjonalnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie wynajęcie tłumaczenia symultanicznego. Nasz zespół profesjonalnie przygotuje sprzęt i zapewni jego prawidłowe funkcjonowanie, tak by Twoi goście mogli swobodnie komunikować się między sobą.

Obsługa głosowań bezprzewodowych

Interaktywny event – bezprzewodowe głosowania, ankiety, konkursy. Zaangażuj swoich gości w interakcję z prowadzącym, zapytaj o ich opinię. Z naszym oprogramowaniem na smartfonach, tabletach lub z tradycyjnymi pilotami, Twoi goście będą mogli brać udział w konkursach, ankietach i głosowaniach.

 

Obsługa eventów

Organizujesz konferencję, galę, targi, spotkanie firmowe, ale przytłacza Cię ogrom podwykonawców, rzeczy do załatwienia i najzwyczajniej w świecie brak na to wszystko czasu? Zostaw to nam! Pomożemy Ci przy rejestracji gości, rezerwacji hoteli, wynajmie sprzętu, transportu a nawet przy zabudowie, czy materiałach informacyjnych. Nasz zespół pozwoli Ci odetchnąć i cieszyć się eventem.

Dostawa sprzętu na terenie Europy

Zawsze bezpiecznie, zawsze na czas. Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko zależy od skali eventu i rodzaju wynajmowanego sprzętu. Jednak przy większych eventach zawsze doradzamy aby był jeden technik.

Nie, nie podejmujemy się obsługi sprzętu innej firmy.

Oczywiście, zawsze chętnie podejmujemy nowe wyzwania :)

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Obsługa techniczna

Świetna praca Panów techników. Szybko, sprawnie i bez bałaganu. Gotowi na wszystkie zdarzenia

Obsługa

Szybkie i sprawne podłączenie sprzętu na miejscu. Dbają też o jego estetykę (podklejone kable itp.)

Miłe zaskoczenie

Szkolenie mieliśmy w hotelu, umówilismy godzinę dostawy, ale zapomniałam podać jaka sala i do kogo technicy mają się zgłosic w hotelu. Po dojechaniu na miejsce sprzęt był już ustawiony i podłączony. Super, że radzą sobie sami.