Wynajem laptopów

Wynajem laptopów i MacBooków

Szkolenie, konferencja, dodatkowy sprzętu do biura – wynajem laptopów jest idealnym i wygodnym rozwiązaniem. Wypożyczamy laptopy tylko wiodących producentów Dell, Lenovo oraz Apple.

Ponad 300 laptopów, które skonfigurujemy według Twoich wymagań. Posiadamy laptopy do codziennej pracy biurowej, jak i laptopy pozwalające na wykonywanie skomplikowanych prac graficznych, edycji video czy wirtualizacji.

Dostępne konfiguracje

Seria Economy
ekran 15,6", Intel Core i5, 4GB RAM, 120 GB SSD, mysz, zasilacz, torba
Seria Standard
ekran 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 750 GB HDD / 240 GB SSD, AMD Radeon 2GB / nVidia 2GB, mysz, zasilacz, torba
Seria Professional
ekran 15.6", Intel Core i7, 8GB / 16 GB RAM, 240 GB SSD, nVIDIA 1GB / 4GB, mysz, zasilacz, torba
Seria Apple
ekran 15", Intel Core i5, 8GB RAM, 250GB HDD, Mac OS X El Capitan, mysz bezprzewodowa, zasilacz, torba

W pełni legalne oprogramowanie

Dzięki umowie partnerskiej z firmą Microsoft, nasze laptopy posiadają oprogramowanie na specjalnej licencji zezwalającej na ich wypożyczanie.

Ms Windows 7/10 i Ms Office 2016 – w pełni legalnie.

Pamiętaj! Wypożyczanie laptopów bez powyższej licencji lub z licencjami OEM jest niezgodne z prawem. Przy dłuższym wypożyczeniu istnieje możliwość wgrania specjalnego oprogramowania, zakupu innych licencji.

Idealny stan techniczny

Przed każdym wypożyczeniem nasze laptopy są poddawane gruntownemu przeglądowi, który gwarantuje sprawność i niezawodność naszego sprzętu. W razie potrzeby dodamy niezbędne okablowanie. Zaufaj naszym technikom i zapomnij o stresie, przerwach technicznych i opóźnieniach.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Tak dołączamy do laptopów myszki przewodowe.

Tak, nasze laptopy posiadają legalny system operacyjny, najczęściej jest to Windows 7 lub Windows 10. Pakiet Ms Office jest dostępny na życzenie.

Tak, w większości modeli posiadamy duże ilości identycznych laptopów, zarówno od strony wizualnej jak i pod względem specyfikacji.

Laptopy głównie wypożyczamy firmom i instytucjom. Istnieje możliwość wynajmu osobie prywatnej, ale wymagana jest kaucja.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Świetna obługa techniczna

Korzystałam z usług firmy na wielu eventach. Zawsze obsługiwał mnie przygotowany i rzetelny technik. Nie miałam trudności ze sprzętem.

Dobrzy na ostatnią chwilę

Realizacja zamówień z ostatniej chwili na najwyższym poziomie. Firma na której można polegać, tym bardziej gdy pozostało już mało czasu.

Szybka akcja

Ratunek w trudnej sytuacji, bardzo szybka oferta i realizacja z dnia na dziań - dzięki! Polecam!!!