Wynajem kamer video

Wynajem kamer video

Chcesz mieć pamiątkę ze swojego eventu, film szkoleniowy dla przyszłych pracowników czy może potrzebujesz puścić nagranie w świat? Najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie kamery video. Do dyspozycji mamy zarówno małe Handy Cam’y, profesjonalne kamery jak i mobilne GoPro.

Idealny stan techniczny

Przed każdym wypożyczeniem nasze kamery są sprawdzane, ładowane i kompletowane aby nic Ci nie przeszkodziło w uwiecznianiu ważnych momentów. 

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, do wszystkich naszych kamer jest możliwość dołączenia statywu.

Tak, kamery są wypożyczane z podstawową kartą pamięci.

Tak, mamy możliwość zapewnienia operatora do naszej kamery Pro.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Rekomenduję

Idealni na plener, super zdjęcia z drona i film na stonkę nam fajnie zmontowali.

Pozytyw

Młoda fajna ekipa, załatwiają wszystko szybko, sprawnie i rzeczowo.

OK

Firma ok, tylko z dnia na dzień jest ciężko wypożyczyć sprzęt