Wynajem skanerów

Wynajem skanerów

Nieodzowne przy kontroli uczestników na evencie. Dzięki naszym skanerom w szybki sposób dowiesz się ile osób jest już na evencie – do pełnej funkcjonalności polecamy nasz autorski system rejestracji gości myEvent

Do dyspozycji mamy zarówno bezprzewodowe skanery kodów jednoliniowych jak również skanery kodów QR oraz wizytówek. Posiadamy skanery wiodących producentów takich jak Motorola, Zebex, HDWR, dzięki czemu masz pewność, że nasz sprzęt Cię nie zawiedzie.

Idealny stan techniczny

Nasze skanery przechowujemy w bezpiecznych walizkach a przed każdym wypożyczeniem są ładowane i kompletowane abyś miał pewność, że dostaniesz w pełni kompletny zestaw.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Nie, posiadamy również skanery bezprzewodowe.

Tak, posiadamy skanery kodów QR bezprzewodowe.

Tak, bezprzewodowe skanery kodów QR trzeba skonfigurować, ale tym zajmie się już przy montażu nasz technik. W przypadku wysyłki dostarczymy Państwu instrukcję konfiguracji.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
The best

Sprzęt spisał się bardzo dobrze jak i pracownicy podczas obsługi wydarzenia.

Polecam

Miła i profesjonalna obsługa, na pewno jeszcze nieraz będziemy współpracować ;-)

Polecam

Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach, idealnie dobrany sprzęt pod wymagania, wszystko przyjechało na czas.