Wynajem drukarek

Wynajem drukarek

Print it! Niezawodne laserowe zaplecze Twojego biura, konferencji czy szkolenia. Szybkie wydruki dobrej jakości. Najpopularniejsze formaty w mono i w kolorze. Od małych drukarek po większe urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki do zadań specjalnych – wydruk kart plastikowych.

Ponad 60 drukarek, które możemy skonfigurować również z Twoim komputerem. Posiadamy drukarki do codziennej pracy biurowej, na większe eventy oraz służące przy rejestracji gości do wydruku identyfikatorów, czy etykiet.

Dostępne konfiguracje

Drukarki mono i kolor A4
laserowe, mono, kolor format A4, druk jednostronny, małe biurkowe drukarki idealne do małej liczby wydruków oraz przydatne przy wydruku identyfikatorów
Urządzenia wielofunkcyjne
skaner, kopiarka i drukarka w jednym, laserowe mono oraz kolor, format A4, druk jednostronny, małe drukarki idealne do większej liczby wydruków
Drukarki kart plastikowych
biurkowe urządzenia idealne do personalizowanych identyfikatorów. Wydruk mono i w kolorze w rozdzielczości 300 dpi metodą termosublimacji
Drukarki etykiet
lekka, niewielka drukarka idealna do wydruku etykiet, personalizacji identyfikatorów jak i znakowa kopert. minimalna długość etykiety 12.7 mm. Automatyczna gilotyna
 

Niedrogie koszty wydruków

U nas koszt wydruku rozliczany jest na podstawie ilości wydrukowanych stron. Pozwala to zapomnieć o konieczności zakupu tonerów i zapłacenia tylko za tą ilość tonera, który zostanie zużyty. W przypadku dużej ilości wydruków proponujemy również rozliczenie za zużyty toner.

Idealny stan techniczny

Przed każdym wypożyczeniem nasze drukarki są poddawane gruntownemu przeglądowi, sprawdzamy poziom tonerów oraz drukujemy stronę z liczbą wydruków, abyś zapłacił tylko za tyle stron ile wydrukujesz. W razie potrzeby dodamy niezbędne okablowanie.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, wszystkie nasze drukarki mają już włożony toner. Przy nieco dłuższych wynajmach dajemy też tonery zapasowe.

Wydruki możemy rozliczyć per strona lub w przypadku większej ilości wydruków za toner.

Nie, nie posiadamy kombajnów na wynajem. Wszystkie nasze drukarki są drukarkami stricte biurkowymi.

Wypożyczane drukarki są bez papieru, ale na życzenie klienta możemy go zamówić i dostarczyć.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Super wsparcie

Rewelacja, doradzą, wybiorą sprzęt i jeszcze na miejscu pomogą ogarnąć wszystko! Na 100% polecam!

Spoko firma

Dobry sprzęt w dużych ilościach. Dodatkowo akcesoria i miła obsługa.

porządna firma

Wszelkie oczekiwania spełnione, jakość obsługi bez najmniejszych zastrzeżeń