Wynajem oświetlenia

Wynajem oświetlenia

W świetle jupiterów wszystko wygląda lepiej. Dodaj blasku swojej imprezie, stwórz niepowtarzalną atmosferę i nastrój. Wynajmij profesjonalne oświetlenie. Doskonale sprawdza się do dekoracji ścian, scen czy elementów wnętrza. Niezależnie od tego czy organizujesz imprezę firmową, konferencję czy szkolenie odpowiednia oprawa wizualna może być ciekawym dopełnieniem. Do Twojej dyspozycji mamy: LED bary, ruchome głowy LED, LED pary. Dzięki dostępnym technologiom możemy przygotować oświetlenie dynamiczne, wyświetlanie napisów, znaków graficznych i innych efektów, które stworzą niezapomniany klimat wydarzenia.

Możliwość obsługi

Jeżeli chcesz nie tylko oświetlić wnętrze, ale również nadać dynamiki swojemu eventowi, to możemy również zaproponować obsługę, która wyczaruje formy świetlne o zmieniających się kolorach i kształtach.

Idealny stan techniczny

Doświadczony zespół techników dba o to, by wypożyczane oświetlenie było przechowywane w bezpiecznych warunkach i docierało do naszych Klientów nieskazitelnym stanie.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, proszę nam powiedzieć jaki efekt chcą Państwo uzyskać a zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Wszystko zależy od klienta i jego wizji - może to być jedna sztuka oświetlająca np. banner lub 30 szt. oświetlających ściany sali.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Jak najbardziej polecam

Sympatyczna obsługa z ogromną wiedzą, którą wiedzą jak przekazać

Dobra firma

Wszystko sprawnie i na czas

Mało brakowało

Wszystko sprawnie i na czas, ale mało brakowało, a nie starczyłoby nam okablowania…. na szczęście szybka reakcja i ostatecznie na plus