Wynajem ekranów diodowych i bezszwowych

Wynajem ekranów diodowych i bezszwowych

Ekrany bezszwowe pozwolą Ci zbudować dowolnej wielkości powierzchnie, na której wyświetlisz reklamę, zaprezentujesz nowy produkt czy obejrzysz wspólnie ze swoimi gośćmi transmisję meczu.

Dla najbardziej wymagających mamy również ekrany diodowe, które zapewniają nieporównywalną jakość obrazu i dostarczą Twoim gościom niezapomnianych wrażeń.

W zależności od potrzeb wybieraj spośród różnych wielkości ekranów bezszwowych LCD 46” (102x59cm). Dla ekranów diodowych posiadamy moduły 0,5x0,5m dostępne w różnych konfiguracjach, np. 10x6m, 4,5x2,5m.

Idealny stan techniczny

Doświadczony zespół techników dba o to, by wypożyczane ekrany były przechowywane w bezpiecznych warunkach i docierały do naszych Klientów w nieskazitelnym stanie.

Szybka dostawa i montaż

Współpraca z nami to pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas i w nieskazitelnym stanie. Każdy transport przygotowujemy osobiście, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenie sprzętu czy brakujące elementy w zestawie. Nie chcesz zajmować się sprzętem, nie masz czasu na samodzielną konfigurację? Nic prostszego zleć montaż naszej ekipie a będziesz miał pewność, że zamówiony sprzęt jest dobrze zainstalowany i gotowy do działania.

Pomoc w doborze sprzętu

Nie jesteś pewien jaki dodatkowy sprzęt będzie Ci potrzebny? Chcesz się poradzić czy będzie kompatybilny z Twoim? Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, tak by zoptymalizować koszty przy zachowaniu maksymalnej efektywności pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Wielkość modułu wynosi 46" lub 55"

Ekrany bezszwowe mogą składać się praktycznie z dowolnej ilości modułów - zależy od wielkości jaką chcemy uzyskać.

Tak, nasi technicy montują telewizory na miejscu, więc nie muszą się Państwo martwić o montaż.

Opinie Klientów

Ocena ogólna:
Profesjonalnie

Bardzo dobra firma. Oferta profesjonalna, duży wybór sprzętu. Realizacja też sprawna, wszystko na czas i bez problemu.

Obojętne

Trochę wysokie ceny za przeciętny sprzęt, za to wszystko nadrabiają pracownikami.

Polecam

Dostawa sprzętu na czas, podłączenie też sprawne. Szkoda, że nie mają oddziału w Poznaniu bo transport trochę kosztuje, ale było warto